Nr katalogowy: 139

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 139

Modlitwa Beduina

olej, tektura; 34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
Cena sprzedaży 5 500 zł