Nr katalogowy: 30

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 30

Obraz: Busia na tle Morskiego Oka, 1928 i pamiątki związane z osobą artysty

olej, płótno; 90 x 70 cm;
sygn. wraz z dedykacją: Pani Busi - Jerzy Kossak / 1928
Cena sprzedaży 20 000 zł