Nr katalogowy: 722

Nr katalogowy: 722

Krzyż z Pasyjką na łańcuszku

srebro, częściowo złocone próby 84 cechowane,
waga 121 g. Moskwa, wytwórnia sreber Stiepana
Kuzmicza Lewina, lata 80.-90. XIX w.