Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)
Nr katalogowy: 156
Jeźdźcy w stepie, 1911
olej, płótno; 40 x 61 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Ajdukiewicz/ 1911