Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)
Nr katalogowy: 145
Ławeczka
olej, karton naklejony na płótno; 52,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: S. Eleszkiewicz
sygn. l. d.: S. Eleszkiewicz