Władysław SKOCZYLAS (1883-1934)
Nr katalogowy: 118
Motyw z Kazimierza
akwarela, gwasz, ołówek, papier,
95 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Skoczylas
sygn. p. d.: W. Skoczylas