Nr katalogowy: 119

Stefan DOMARADZKI (1879-1983)

Nr katalogowy: 119

Pejzaż zimowy, 1945

olej, papier; 40 x 54,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: S Domaradzki Northeim XI 1945.