Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Nr katalogowy: 116
Grzech pierworodny, 1966
tusz, akwarela, papier;
40 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: maja 66
sygn. i dat. l. d.: maja 66