Nr katalogowy: 115

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 115

Obserwacja nieba, 1966

tusz, akwarela, papier;
39 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: maja 66
Cena sprzedaży 2 500 zł