Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

316
Szał uniesień, 1962 węgiel, ołówek, papier;
28,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 000 zł
Cena oferowana 5 700 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

317
Szkic do autoportretu tusz, papier pakowy;
21,5 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

318
Kapliczki przydrożne flamaster brunatny, papier jasnobrązowy;
26,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

319
Postać na schodach, 1956 tusz, papier milimetrowy;
53 x 40 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

401
Kompozycja gwasz, papier;
20,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Stanisław DAWSKI (1905-1990)

402
Pejzaż, 1949 olej, płótno naklejone na deskę;
24 x 35 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)

403
Martwa natura, 1936 akwarela, gwasz, papier;
23 x 19 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 400 zł
Cena oferowana 1 100 zł

Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)

404
Kompozycja olej, płótno;
22 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

405
Kompozycja abstrakcyjna ołówek, akwarela, papier;
19 x 13,7 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Judyta SOBEL (1924-2012)

406
Dolny Manhattan, 1973 akwarela, papier;
56 x 71 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Juliusz STUDNICKI (1906-1978)

407
Perswazja, 1964 akwarela, papier;
21 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

408
Erotyk (ich dwoje z wężem), 1978 pastel, karton,
74 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 20 000 zł
Cena oferowana 19 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

409
Dwie strony duszy olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: JAN DOBKOWSKI
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

410
Bez tytułu akryl, płyta;
21 x 23,5 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

411
Danuśka Jasiowa, 1997 akryl, płótno naklejone na deskę;
30 x 11,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Henryk WANIEK (ur. 1942)

412
Krajobraz do śpiewania XXII, 1998 olej, karton? naklejony na płytę paździerzową;
32,5 x 41 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

413
Lwówek Śląski, 1979 olej, płótno; 57,5 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Eugeniusz Geppert 79
Cena wywoławcza. 7 000 zł
Cena oferowana 6 700 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

414
Port rybacki, 1953 olej, płótno;
71,5 x 105 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł
Cena oferowana 10 500 zł

Leon MICHALSKI (1911-1989)

415
Wejście do parku, 1984 olej, płótno; 101 x 80 cm;
sygn. l. d.: L.Michalski
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

416
Rośliny, 1980 akryl, płótno;
54 x 73,5 cm;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Jacek SIENICKI (1928-2000)

417
Fioletowa, 1986 olej, płótno; 50 x 72,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1 I 86, JS. (wydrapane końcówką pędzla w mokrej farbie);
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Zdzisław STANEK (1925-1996)

418
Światłoformy rodzenia, 1968 technika własna (płyta paździerzowa opracowana
reliefowo, polichromowana); 32 x 53 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

419
Polska kompozycja, 1968 technika mieszana; środkowa część na płótnie, boczne części na desce,
wymiar całości: 113 x 129,5 cm (z autorską ramą);
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

420
M.XI.66, 1966 technika własna (blacha);
84 x 69 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918-1987)

421
Komandor, ok. 1960 olej, płyta;
74 x 35 cm;
Cena wywoławcza. 50 000 zł
Cena oferowana 40 000 zł

Irena GERARD DE FESTENBERG (ur. 1915)

422
Martwa natura, 1959 olej, płótno;
59 x 52 cm;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

423
Portret we wnętrzu, ok. 1955-1960 gwasz, olej, tektura;
32 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

424
Ryba, 1981 olej, płótno; 65 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 15 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

425
GH9587, 1995 olej, płótno; 127,5 x 107,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD - K. 95
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

426
Pożądanie olej, płótno;
45 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 27 000 zł
Cena oferowana 23 500 zł

Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)

427
Letni dzień, 1994 olej, płótno; 90 x 100 cm;
sygn. l. d.: A.W. Karpowicz
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Marek SAPETTO (ur. 1939)

428
Śpiewanie, 1990 akryl, płótno; 65 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sapetto 1990
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Maria DAWSKA (1909-1993)

429
Bajki malowane, 1980 olej, papier; 22 x 18,5 cm;
sygn. p. d.: Maria …
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

430
Zbuntowane anioły, 1987 olej, płótno; 90 x 84 cm;
sygn. l. d.: EGerlach 1987
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Tomasz KARABOWICZ (ur. 1971)

431
Durszlak z papryką, 2014 olej, płótno;
60 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Patryk RóŻYCKI (ur. 1992)

432
Polska technika mieszana (akryl), płyta;
38,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

433
One piórko, tusz, tempera, papier jasnobrązowy;
40,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Andrzej KOŁODZIEJEK (1935-2001)

434
Pejzaż jesienny, 1982 olej, płótno;
60,5 x 81,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Robert SZCZEBIOT (ur. 1987)

435
Endeavour, 2014 olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Robert Szczebiot '14
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

436
A mogło być tak dobrze, 1999 akryl, płótno; 95 x 120 cm;
sygn .i dat. l. g.: ABAKO' 99,
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

501
Medal - Articulations brąz; śr. 9 cm;
sygn.: MITORAJ
Cena wywoławcza. 800 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

502
Pieta farby naszkliwne, szkło;
25 x 35 cm;
Cena wywoławcza. 1 400 zł
Cena sprzedaży 1 400 zł

Marek CHAJEC, XX/XXI w.

503
Wazon szkło warstwowe (mleczne i fioletowe),
dekoracja półplastyczna, wys. 36 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

601
Wazon dekoracyjny szkło z formy, przezroczyste, zielonkawe,
warstwa zewnętrzna matowiona; wys. 15,5 cm;
Francja, firma René Lalique, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

602
Wazonik opalizujący szkło iryzujące w odcieniach czerwieni i złota;
wys. 10 cm; ozn. na podstawie: nieczytelne
w typie Loetz Witwe, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

603
Wazon secesyjny szkło opalizujące w odcieniach fioletu; wys. 35 cm;
Czechy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

604
Przycisk do papieru z dekoracją millefiori szkło bezbarwne, szlifowane; wys. 6 cm,
Francja, l. 40. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

605
Wazon szkło wielobarwne, turkusowe, żółte, niebieskie,
z czerwonymi akcentami, wys. 51 cm;
Francja, Nancy, firma Daum, 1890
Cena wywoławcza. 30 000 zł