Nr katalogowy: 413

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

Nr katalogowy: 413

Lwówek Śląski, 1979

olej, płótno; 57,5 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Eugeniusz Geppert 79
Cena oferowana 6 700 zł