Nr katalogowy: 842

Nr katalogowy: 842

Ikona - Matka Boska „Niewiędnący Kwiat” [„Nieuwjadajemyj Cwiet”], w okładzie

tempera na deseczce, srebro złocone, repusowane,
10 szt. rozet diamentowych; Rosja, XIX w.