Nr katalogowy: 733

Nr katalogowy: 733

Tabakiera neorokokowa

wnętrze złocone; srebro cechowane, waga 83 g.
Hanau, Friedrich Reusswig (czynna 1903-1926),
1 ćw. XX w.