Nr katalogowy: 723

Nr katalogowy: 723

Mlecznik

srebro wewnątrz złocone próby 84 cechowane,
waga 139, Warszawa, złotnik Karol Malcz,
lata 50. XIX w.
Cena sprzedaży 3 200 zł