Franciszek MOLLO (1897-1967)
Nr katalogowy: 140
Katedra Notre Dame
olej, tektura; 27,5 x 33 cm;
sygn., opis i dedykacja p. d.: Notre Dame
- Paryż/ P. Stefie …
- Paryż/ P. Stefie …