Helene de KAY (1846-1916)?
Nr katalogowy: 126
Artystka w pracowni - wizerunek własny
olej, płótno; 72 x 54 cm;
sygn. na sztaludze: Ham Kay
sygn. na sztaludze: Ham Kay