Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Nr katalogowy: 124
Dworek, ok. 1925
olej, tektura; 24 x 34 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
olej, tektura; 24 x 34 cm;
na odwrocie nalepka z Salonu Sztuki Zygfryda Reizesa, z ul. 3-go Maja 11 a we Lwowie z numerem 3, autorką i tytułem dzieła
6 000 zł