Walentyna SYMONOWICZ-MIERZEJEWSKA (1911-1989)
Nr katalogowy: 120
Żółte róże w wazonie
akwarela, papier; 70 x 49 cm;
sygn. p. d.: W. Symonowicz
sygn. p. d.: W. Symonowicz