Nr katalogowy: 119

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 119

Żołnierz na koniu, 1916

akwarela, gwasz, papier; 27 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Kossak / 1916