Nr katalogowy: 104

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 104

Zima - przed kościołem św. Katarzyny w Krakowie

akwarela, papier; 34,5 x 45 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: JRubczak
Cena oferowana 12 000 zł