Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Nr katalogowy: 103
Przed wejściem do Kościoła św. Krzyża w Warszawie
akwarela, papier; 32,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński