Władysław LAM (1893-1984)
Nr katalogowy: 14
Sanczo Pansa i osioł, 1925
drzeworyt, papier;
23,5 x 20,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. ołówkiem p. d.: W. Lam
sygn. ołówkiem p. d.: W. Lam