Nr katalogowy: 12

Władysław JAHL (1886-1953)

Nr katalogowy: 12

Koncert - z cyklu: „Chopin”

akwaforta, papier;
22 x 18,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. ołówkiem l. d.: 'Lpreuve d'artiste