Nr katalogowy: 820

Nr katalogowy: 820

Lampa naftowa

onyks, brąz złocony, emalia komórkowa,
mosiądz, szkło barwione, trawione;
Niemcy, Lipsk, wytwórnia Hugo Schneider; k. XIX w.