Nr katalogowy: 617

Nr katalogowy: 617

Grupa alegoryczna: nimfa przy zdroju i muzykujące putta

biskwit porcelany; wys. 31,5 cm;
sygn. od spodu wyciskami: 44 3 S
Niemcy - Turyngia?, kon. XIX w. - XIX/XX w.