Nr katalogowy: 422

Mariusz KUŁAKOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 422

Tytuł nr I …, z cyklu: Tytuł do uzgodnienia, 2008

olej, płótno; 150 x 100 cm;
sygn. na lewej krawędzi u dołu: Kułakowski
Cena sprzedaży 10 000 zł