Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)
Nr katalogowy: 414
Spotkanie II, 2014
akryl, płótno; 89 x 129 cm;
sygn. i dat. p.d.: CHYL ' 14
akryl, płótno; 89 x 129 cm;
sygn. i dat. p.d.: CHYL ' 14
na odwrocie napisy autorskie: Henryk CHYLIŃSKI / "Spotkanie II" 2014
25 000 zł