Edmund MAJKOWSKI (1929-2009)
Nr katalogowy: 218
Bitwa pod Legnicą 1241 - płaskorzeźba, 1965
brąz patynowany, drewniana oprawa; 15,5 x 23,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1965 (?)/
niżej EM (monogram wiązany)
sygn. i dat. p. d.: 1965 (?)/
niżej EM (monogram wiązany)