Nr katalogowy: 133

Henryk KRYCH (1905-1980)

Nr katalogowy: 133

Krajobraz jesienny z chatami, ok. 1970

olej, płótno; 38,3 x 46 cm;
sygn. p. d.: H. KRYCH
Cena oferowana 2 000 zł