Henryk KRYCH (1905-1980)
Nr katalogowy: 133
Krajobraz jesienny z chatami, ok. 1970
olej, płótno; 38,3 x 46 cm;
sygn. p. d.: H. KRYCH
sygn. p. d.: H. KRYCH