Halina CENTKIEWICZ-MICHALSKA (1912-2007)
Nr katalogowy: 422
Moja infantka, 1996
olej, płótno;
60 x 80,5 cm;
olej, płótno;
60 x 80,5 cm;
sygn. na odwrocie: MOJA INFANTKA/ HALINA CENTKIEWICZ/ - MICHALSKA / olej, płótno 60 x 81 cm/ T.1996
Praca eksponowana na wystawie i reprodukowana w katalogu: Halina Centkiewicz-Michalska, Galeria DAP, Dom Artysty Plastyka, Warszawa, lipiec-sierpień 1999, s. 23.