Marian BOGUSZ (1920-1980)
Nr katalogowy: 416
Port rybacki, 1953
olej, płótno;
71,5 x 105 cm;
olej, płótno;
71,5 x 105 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: "PORT / RYBACKI / 1953 / M. Bogusz
na odwrocie nalepki: autorska z opisem obrazu; druga z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych z Radomia z autorem, tytułem: Port Rybacki adresem,
techniką i wymiarami pracy