Nr katalogowy: 408

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

Nr katalogowy: 408

Mów, co wiesz, 1970

olej, płótno; 120 x 73 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Jul. Narzyński 1970