Michał GORSTKIN WYWIóRSKI (1861-1926)
Nr katalogowy: 160
Drzewo
olej, płótno naklejone na tekturę; 21 x 31 cm;
sygn. p. d.: M.G. Wywiórski
sygn. p. d.: M.G. Wywiórski