Jacques Matthias SCHENKER (1854-1927)
Nr katalogowy: 159
Pejzaż
olej, płótno; 79 x 98 cm;
sygn. l. d.: J Schenker
olej, płótno; 79 x 98 cm;
sygn. l. d.: J Schenker
na odwrocie na płótnie opis: Eigt. / R. Schirbel
3 000 zł