Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)
Nr katalogowy: 158
Dama z papugą
olej, płótno; 56 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Bakalowitz
olej, płótno; 56 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Bakalowitz
Praca z wczesnego pobytu w Paryżu - zwraca uwagę forma zapisu sygnatury, którą później artysta zmienił na L. Bakalowicz.