Stanisław ŻUKOWSKI (1873-1944)
Nr katalogowy: 142
Pejzaż z rzeką - Podorosk, 1937
olej, tektura; 17 x 23,3 cm;
sygn. l. d.: S. Żukowski
sygn. l. d.: S. Żukowski