Nr katalogowy: 142

Stanisław ŻUKOWSKI (1873-1944)

Nr katalogowy: 142

Pejzaż z rzeką - Podorosk, 1937

olej, tektura; 17 x 23,3 cm;
sygn. l. d.: S. Żukowski
Cena oferowana 15 000 zł