Malarz nieokreślony (XX w.)
Nr katalogowy: 132
Domy
olej, tektura; 34 x 49 cm;
na odwrocie autorska dedykacja cyrylicą
olej, tektura; 34 x 49 cm;
na odwrocie autorska dedykacja cyrylicą: Miłomu / Janu / za jego horoszij / wizit w skromnyj dom / w moj trudnyj czas / ...[nieczytelnie] / 1965 g 20 apr / Kercz 1965 l'eto / gora Mitridat