Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)
Nr katalogowy: 124
Chatka kaszubska - Kościerzyna
olej, tektura; 32,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z. Przebindowski ;