Nr katalogowy: 114

Stefan NORBLIN (1892-1952)

Nr katalogowy: 114

Kobieta w etoli - w trzech ujęciach - projekt kostiumu, 1921

tusz, akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 39,7 x 22,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Norblin / 21(ołówkiem)