Nr katalogowy: 113

Stefan NORBLIN (1892-1952)

Nr katalogowy: 113

Kobieta w płaszczu i z torebką - projekt kostiumu, 1921

tusz, akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
39,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Norblin / 21 ( data dopisana ołówkiem)
Cena oferowana 1 600 zł