Nr katalogowy: 112

Stefan NORBLIN (1892-1952)

Nr katalogowy: 112

Kobieta w futrze - projekt kostiumu

tusz, akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
34 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Norblin (ołówkiem)