Nr katalogowy: 7
Teka autolitografij Czartaka
zespół 8 autolitografii oraz frontispis zestawione
w 2 wspólnych oprawach.
w 2 wspólnych oprawach.
Autolitografie: J. Hrynkowski, Cyganka, F. S. Kowarski, Baca, L. Misky, Czartak, J. Mroziński, Dworek w Beskidzie, Z. Pronaszko, Ulica w Suchej, W. Weiss, Kalwaria, J. Fałat, Skrzeczna widziana z Bystry, Klimczok widziany z Bystry.
Teka autolitografii wydana w 1928 r. staraniem Grupy Czartak, regionalnej formacji literacko-artystycznej, której inicjatorem był Emil Zegadłowicz, a skupiającej miłośników Ziemi Beskidzkiej.