Nr katalogowy: 838

Nr katalogowy: 838

Zegar kominkowy z postacią kobiecą

biały marmur, brąz złocony, szkło, stal;
wys. 58 cm, szer. 42,5 cm, głęb. 16 cm.
Francja, 4 ćw. XIX w.