Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)
Nr katalogowy: 423
Przestrzenie Babiogórskie - Zawoja, 1998
olej, płótno; 54 x 52,5 cm;
sygn. p. d.: JAN ŚWIDERSKI
sygn. p. d.: JAN ŚWIDERSKI