Nr katalogowy: 152

Zygmunt MENKES (1896-1986)

Nr katalogowy: 152

Kwiaty na stoliku

olej, płótno, 116 x 73 cm;
sygn. p. d.: Menkes
Cena oferowana 80 000 zł