Nr katalogowy: 146

Rafał WĄSOWICZ (1867-1944)

Nr katalogowy: 146

Zagroda nad stawem, 1904

olej, płótno; 51 x 77,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rafał Wąsowicz/ 1904
(sygn. częściowo zatarta)