Michał DOBRIAK (1904-2001)
Nr katalogowy: 145
Pejzaż z rzeką
olej, sklejka, 106 x 122 cm;
sygn. p. d.: M. Dobriak 1950;
olej, sklejka, 106 x 122 cm;
sygn. p. d.: M. Dobriak 1950;
na odwrocie naklejka ze Związku Polskich Artystów Plastyków z Poznania, z Muzeum Ziemi Kaliskiej oraz naklejka z tytułem
obrazu.