Nr katalogowy: 139

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 139

Święty Hubert, 1945

olej, tektura;
33,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1945
Cena oferowana 6 500 zł